Уход за глазами
Уход за глазами
Диагностика зрения
Диагностика зрения
Очки и контактные линзы
Очки и контактные линзы
Про глаза
Про глаза
Консультация офтальмолога
Фамилия:, Имя:*:
e-mail:*:
Ваш вопрос*:
Защитный код*:
* - Обязательно для заполнения


Дополнительно Вы можете воспользоваться поиском интересующей Вас информации среди размещенных ответов.
Спрашивает Наталья Собченко: Доброго дня! Сину 3 роки, діагноз косоокість лівого ока. Що потрібно робити в такому випадку? А зараз, протягом двох тижнів часто кліпає очима. З чим це може бути пов'язане? Дякую!
Ответ врача: Косоокість в такому віці може бути скороминучою. Також косина зазвичай буває причиною частого кліпання у дітей. Вам потрібно проконсультуватися в дитячого офтальмолога. Це можна зробити в дитячому відділенні Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр Мікрохірургії Ока» за адресою пр-т. Космонавта Комарова 3.
Спрашивает Оксана Дяк: Помогите пожалуйста, у мужа сначала на одном веке появился отёк, прям как укус, болит и чешется, а теперь под другим глазом такой же отёк, глаза слезятся. Что это может быть, и что нужно делать? Спасибо.
Ответ врача: Набряк повік є ознакою інфекційного або ж алергічного запалення. При появі набряку повік потрібно терміново пройти обстеження у офтальмолога. Лікування дистанційно не призначається. Важливо є визначити причину набряку, призначити протизапальну та протинабрякову терапію.
Спрашивает Тамара Кичун: Підскажіть будь-ласка як зняти дискомфорт очей при демодексі?
Ответ врача: В першу чергу потрібно верифікувати чи у вас є демодекоз повік. Якщо діагноз підтвердився потрібно пройти курс специфічного лікування. Дискомфорт найчастіше пов’язаний з хронічним блефаро-кон’юнктивітом (хронічне запалення повік та кон’юнктиви) та синдромом «сухого ока». При наявності відчуття дискомфорту часто призначають препарати замінники сльози. Проте лікування повинен призначити лікар після ретельного огляду.
Спрашивает Елена Смолянкина: Подскажите,причиной чего может быть слезотечение в любое время суток,и не зависимо от окружающей температуры.Также во внутренних уголках глаз зуд.
Ответ врача: Якщо сльозотеча турбує постійно, то найкраще з такими скаргами звернутися до спеціаліста, який займається синдромо «сухого ока», оскільки сльозотеча часто є рефлекторною і виникає при порушені структури слізної плівки. При обстеженні цього сидрому проводяться спеціальні тести (досліджуються основна та базальна секреція сльози, стабільність слізної плівки та інш.), на основі яких можна встановити діагноз та ступінь захворювання. Також з’ясовуються причини виникнення синдрому з метою усунення їх. Лікування переважно симптоматичне, що означає призначення крапель, які створюють на оці захисну плівку.
Спрашивает Ирина Яшина: У меня появился водянистый пузырек в углу глаза. Мне кажется он постепенно увеличивается,Что это за болезнь?
Ответ врача: Ваші скарги потребують ретельного обстеження в умовах офтальмологічного кабінету. За допомогою щілинної лампи лікар зможе при збільшенні оглянути кут ока, встановити діагноз та призначити потрібне лікування. Це можна зробити в поліклінічному відділенні Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр Мікрохірургії Ока» за адресою вул. Метробудівна 12. В будь-якому разі не намагайтеся проводити самолікування.
Спрашивает Анна Лебедь: Доброго дня! У мене така проблема: у другій половині дня починають боліти очі. Біль, наче хтось видавлює око. І це триває десь 30-40хв і проходить. Але біль дуже сильний, намагалася робити масаж очей, але очі якісь тверді в цей час. Крім того, я страждаю на часткову атрофію зорового нерва. Але зір нормальний. Поясніть будь-ласка, від чого цей очний біль. Щиро дякую.
Ответ врача: Ваші скарги потребують додаткового обстеження та аналізу. Зазвичай є три основні причини таких скарг: підвищений внутрішньо очний тиск, запалення оболонок ока та наслідки судинних спазмів. При наявності діагнозу часткова атрофія зорового нерва важливо виключити всі причини які хронічно можуть порушувати функцію зорових нервів. Пам’ятайте, що порушення функції зорових нервів в першу чергу проявляється порушенням полів зору а не гостроти зору. Додаткове обстеження можна пройти у «Центрі Мікрохірургії Ока» за адресою пр-т. Космонавта Комарова 3.
Спрашивает пользователь нашего форума: Мене цікавить таке питання: дитині (1,6 міс) поставили такий діагноз: субатрофія ЗН під знаком "?". При цьому офтальмолог дав таке заключення: OD/OS -косить назовні до 15 гр. Погляд плаваючий, на предмети не реагує. Оптичні середовища прозорі. Очне дно: диск ЗН блідувато-сіруватого відтінку з темпуральної сторони. Судини сітківки без особливостей. Сітківка рожева, по периферії патології не виявлено. На свіло - є реакція. Лікування ніякого не назначили, лише контроль. Допоможіть розібратись. Робили МРТ: якщо б була атрофія ЗН, то сказали б відразу? Що робити? Де краще обстежити дитину? І що таке "кіркова сліпота"?
Ответ врача: Дані очного дна (достатньо детальний опис) свідчать про те, що дитину обстежували в наркозі. Це пов’язано з тим, що у дітей такого віку (1,6 міс) детально провести огляд очного дна є важко, оскільки зіниці в них вузькі і очі не мають чіткої фіксації. А щоб встановити діагноз атрофія зорових нервів необхідно оглянути очне дно. Тому при необхідності огляд дітям такого віку проводять в наркозі. МРТ сканування може показати структуру зорових нервів. Звичайно в кожному віці ЗН мають середні розміри, по чому і можна судити про зміни їхнього розвитку. Атрофія ЗН супроводжується порушенням функцій, які важко обстежити в такому віці. «Кортикальна» або «кіркова» сліпота – це стан при якому різко ослаблений чи відсутній зір, проте змін зі сторони очного яблука немає. При цьому зіниця реагує на світло а людина чи дитина може бачити об’єкти, що рухаються. Кіркова сліпота і атрофія ЗН – це два стани, які можу проявлятися як окремо так і супроводжувати один одного. Слід проконсультуватися через 1-2 міс і порівняти дані. Це можна зробити в дитячому відділенні Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр Мікрохірургії Ока» за адресою пр-т. Космонавта Комарова 3.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з інструкцією. Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 19.01.11. Р.П. МЗ України №UA/10447/01/01 від 15.02.10. Виробник ПАТ «Фармак», 04080, м. Київ, вул. Фрунзе 63.

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

Інформація для фахівців: якщо Ви є дипломованим спеціалістом і бажаєте бути консультантом на нашому сайті, Вам потрібно написати нам на електронну адресу: info@vial.ua

ПАО «Фармак» © 2010