Справочник заболеваний глаз
Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Справочник заболеваний глаз
Криптофтальм, колобома века, анкилоблефарон, птоз верхнего века, синдром Гунна, заворот века, блефарит, трихиаз, отек века, пресептальный целлюлит, абсцесс века, ячмень, лагофтальм, блефароспазм, халязион.
Конъюнктивит, трахома, синдром сухого глаза, пингвекула, птеригиум.
Эписклерит, склерит, склерокератит.
Аномалии развития склеры, кератоконус, дистрофия роговицы, мегалокорнеа
Аномалии развития хрусталика, катаракта, афакия.
Помутнение стекловидного тела Myodesopsia, отслойка стекловидного тела
Поликория, аниридия, иридоциклит.
Ретинит, дистрофия сетчатки, отслоение сетчатки, ретинопатия, диабетическая ретинопатия, ангиопатия сетчатки.
Неврит, воспаление зрительного нерва, токсичные поражения зрительного нерва, нейропатия, атрофия зрительного нерва.
Офтальмоплегия, косоглазие, нистагм.
12

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!