Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Захворювання очей

Косоокість - розлад координованого руху очей: при направленні одного ока на предмет, а іншого у бік скроні (розбіжна косоокість) або носа (збіжна косоокість). Розвивається частіше у віці 3-4 років.

Ксантопсія - бачення предметів у жовтому кольорі. Спостерігається при жовтяниці, отруєнні пікриновою кислотою і сантоніном.

Ксерофтальмія - сухість слизової оболонки та рогівки ока у зв'язку з порушенням їх живлення. Розвивається при трахомі, інших очних хворобах, іноді - хімічних або термічних опіках, авітамінозі.

«Куряча сліпота» (гемералопія) - порушення здатності бачити при ослабленому (сутінковому, нічному) освітленні. Причина - нестача в організмі вітамінів А і В 2, які входять до складу зорового пурпура паличок сітківки ока.

Лагофтальм - неповне закриття очей (повіки не змикаються, нерідко виникає запалення рогівки) при паралічі лицьового нерва, вродженій коротких повіках, їх рубцевому вивороті та ін

Офтальмія - запальні ураження ока (внаслідок захворювання або пошкодження іншого ока - симпатична офтальмія; при занесенні в око інфекції з током крові - метастатична офтальмія; при інтенсивному ультрафіолетовому опроміненні очі - електроофтальмія).

Офтальмоплегія - параліч всіх або декількох м'язів ока внаслідок ураження окорухових нервів при захворюваннях мозку, інтоксикаціях, інфекціях та ін Прояви: нерухомість ока, птоз та ін.

Панофтальміт - гостре гнійне запалення всіх оболонок очного яблука внаслідок інфікованого поранення ока, рідше - метастатичної офтальмії.

Пресбіопія - старечий зір, вікове ослаблення акомодації ока внаслідок втрати кришталиком здатності змінювати свою кривизну (заломлюючу силу).

Протанопія - вроджена часткова колірна сліпота, при якій відсутнє сприйняття червоного кольору.

Птоз - опущення верхньої повіки внаслідок паралічу м'яза, що піднімає його.

Ретиніт - запалення сітківки ока; розвивається у зв'язку з будь-яким загальним захворюванням (хвороби нирок, крові, судин та ін.)

Ретинопатія - ураження сітківки ока (ретини) при кисневому голодуванні і порушенні харчування сітківки у зв'язку із судинними та обмінними патологіями (гіпертонія, цукровий діабет та ін .).

Склерит - запалення склери з утворенням в ній глибокого інфільтрату, почервонінням склери і кон'юнктиви, сльозотечею, болем в оці. Причинами є: туберкульоз, сифіліс, ревматизм та ін.

Сліпота - втрата зору на обидва ока внаслідок глаукоми, трахоми, травми, цукрового діабету та інших причин.

Трахома - хронічне вірусне захворювання очей. Симптоми: кон'юнктива червоніє, товщає, утворюються сіруваті зерна (фолікули), послідовно розпадаються і рубцуються. При відсутності лікування веде до пануса - запалення рогівки, її виразки, завороту повік, утворення більма, сліпоти. Зараження - при прямому контакті, через рушники, хустки, подушки і т. п.

Трітанопія - вроджена часткова колірна сліпота, при якій відсутнє сприйняття синього (фіолетового) кольору.

Тріхіаз - неправильне розташування вій (направлені до ока, подразнюють його кон'юнктиву і рогівку, викликають запалення) внаслідок трахоми, виразкового блефариту та ін.

Увеїт - запалення райдужної і судинної оболонок і війчастого тіла ока. Розрізняють увеїт передній - іридоцикліт і задній - хоріоїдит (призводить до зниження гостроти і зміні поля зору). Виникає в результаті загальної інфекції (наприклад, при туберкульозі).

Фотоофтальмія - ураження кон'юнктиви повік ультрафіолетовими променями, сильним видимим або інфрачервоним випромінюванням; проявляється сльозотечею, світлобоязню і блефароспазмом.

Халазион - пухлина на повіці внаслідок закупорки сальної залози у верхній або нижній повіці. Розміри цієї пухлини можуть збільшитися протягом декількох днів; сама пухлина може почервоніти, стати теплою і викликати відчуття болю.

Циклопія - обидва очних яблука повністю або частково злиті і поміщаються в одній очниці (вада розвитку).

Екзофтальм - зміщення очного яблука вперед (наприклад, при базедовій хворобі, при зміні його форми або зміщенні набряком тканин або пухлиною, розташованими позаду ока).

Енофтальм - глибоке розташування очного яблука в очниці внаслідок травми стінок очної ямки, атрофії її м'яких тканин.

Ячмінь - гостре гнійне запалення волосяної цибулини вії і сальної залози століття.

Джерело: mshealthy.com.ua

< 1 2 >

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!