Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Фізіологія ока - Визначення бінокулярного зору, причини його порушення

Визначення бінокулярного зору.

Проба з появою двоїння після зміщення ока пальцем (двоїння з'являється при бінокулярному зорі). При пробі з «промахуванням» досліджують бінокулярність за допомогою двох олівців.

Обстежуваний тримає олівець у витягнутій руці і повинен при швидкому русі торкнутися ним кінчика олівця дослідника. Краще тримати олівець у вертикальному положенні.

Наявність або відсутність бінокулярного зору визначають за допомогою «чотирьохточкового тесту» - обстежуваний спостерігає 4 кола, що світяться різного кольору через окуляри-світлофільтри. Кольори кіл і лінз підібрані таким чином, що одне коло видно тільки одному оку, два кола - тільки іншому, а одне коло (біле) видно обом очам.

Причини порушення бінокулярного зору.

Причинами порушення бінокулярного зору можуть бути анізометропія, ураження очних м'язів, порушення їх іннервації, патологічні процеси, що протікають в кісткових стінках або порожнині очниці, що призводять до зміщення очного яблука, і ін.

Іноді порушення є симптомом ураження стовбура головного мозку, викликаного загальними захворюваннями - інфекцією, інтоксикацією, а також пухлинним процесом.

Значення бінокулярного зору для вибору професії.

Порушення бінокулярного зору викликає обмеження в сприйнятті зовнішнього світу, так як неможлива правильна, швидка оцінка просторових співвідношень навколишніх предметів. Виникають серйозні обмеження у виборі професії (хірург, пілот, художник, космонавт, водій і т.д.).

При втраті працездатності, пов'язаної з порушенням зорових функцій, призначають лікарську експертизу.

Джерело: «Офтальмологія», Н.Н. Бойкова© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!