Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Фізіологія ока

Світловідчуття характеризується порогом подразнення (сприйняття мінімального світлового потоку) і порогом розрізнення (розрізнення мінімальної різниці в освітленні). Денний (фотопічеський) зір (працюють колбочки) здійснюється при зовнішньому освітленості навколишніх предметів 30 лк і більше; воно характеризується високою гостротою зору і кольоровідчуттям.

Сприймаюча світло сітчаста оболонка ока у функціональному відношенні може бути розділена на центральну (область жовтої плями) і периферичну (вся інша поверхня сітківки).
Гострота зору - здатність ока розрізняти роздільно дві точки при мінімальній відстані між ними. Мірою гостроти зору служить кут, утворений променями, що йдуть від цих точок. Чим менше цей кут, тим вище гострота зору.
Визначення бінокулярного зору. Проба з появою двоїння після зміщення ока пальцем (двоїння з'являється при бінокулярному зорі). При пробі з «промахуванням» досліджують бінокулярність за допомогою двох олівців.
Бінокулярний, в тому числі стереоскопічний, зір - дуже тонка функція. Вона забезпечується двома механізмами: узгодженими рухами обох очей, що підтримують постійний напрямок зорових ліній на точку біфіксаціі; злиттям зображень двох очей в єдиний зоровий образ.
Колірний зір, подібно гостроті зору, є функцією колбочкового апарату і залежить від стану макулярної області сітківки. Розвиток колірного зору відбувається паралельно гостроті зору, але виявити його вдається значно пізніше.

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!