Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Рефракція ока - Зміни очного дна при міопії

Вже при початковому ступені міопії біля диска зорового нерва можна бачити світлові рефлекси на сітківці, що йдуть концентрично його краю. Ці рефлекси говорять про патології сітківки при міопії; вони викликані зміною диска при початковому ступені міопії.

  • міопічні конуси являють собою в більшості випадків різко окреслені дугоподібні серпи білого, жовтувато-білого або жовтувато-рожевого кольору, що охоплюють скроневу половину диска зорового нерва. Конуси при високому ступені міопії охоплюють диск зорового нерва у вигляді кільця. Серпи і конуси виникають в результаті розтягування склери і атрофії шару пігментного епітелію і хоріоідеі поблизу диска.
  • стафіломи, або істинні випинання склери, зазвичай бувають ознакою досить високих ступенів міопії. Виступаюча частина склери відділяється від незміненої частини різкою дугоподібною лінією.
  • Найбільш грізні зміни дегенеративного та атрофічного характеру відбуваються в області жовтої плями. У результаті розтягування заднього відрізка очного яблука в макули утворюються тріщини судинної оболонки у вигляді жовтуватих або білуватих смужок, а потім з'являються білі поліморфні, часто вогнища, які зливаються з розкиданими скупченнями пігменту.
  • На периферії очного дна з'являються патологічні зміни у вигляді гроновидної дегенерації сітківки, а потім її множинних дрібних дефектів щелевидної, овальної або круглої форми. При появі зміни в склоподібному тілі створюється можливість виникнення відшарування сітківки.

Джерело: Офтальмологія. Н.Н.Бойкова. Москва 2007р.© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!