Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Рефракція ока

Рефракція ока (фізична рефракція) - переломлююча сила оптичної системи ока, яка вимірюється умовною одиницею - діоптріями.

Рефрактометрія - об'єктивне визначення рефракції ока , у тому числі астигматизму, за допомогою спеціальних приладів - очних рефрактометрів. Вони засновані на дослідженні відбитої від очного дна марки,яка світиться.

Акомодація - зміна заломлюючої сили ока або здатність ока фокусувати на сітківці світлові промені, відбиті від розглянутих предметів, незалежно від відстані між оком і цими предметами, тобто бачити добре і вдалину, і поблизу.

Міопія (короткозорість) - вид аметропії, при якому паралельні промені, що йдуть від розташованих вдалині предметів, з'єднуються не на сітківці, а перед нею.

Вже при початковому ступені міопії біля диска зорового нерва можна бачити світлові рефлекси на сітківці, що йдуть концентрично його краю. Ці рефлекси говорять про патології сітківки при міопії; вони викликані зміною диска при початковому ступені міопії.

Лікування міопії починається з правильного визначення її ступеня і подальшого призначення окуляр з мінусовою лінзою, що забезпечують зоровий комфорт. Корекція міопії менше 6,0 діоптрій.

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!