Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Синдром сухого ока

Нова хвороба охопила людство з появою комп'ютерів. Кожен десятий страждає синдромом сухого ока. Це загрожує серйозними наслідками - аж до повної втрати зору.

Синдром сухого ока - така ж хвороба цивілізації, як алергія. Тільки впоратися з нею при володінні потрібною інформацією набагато простіше. Якщо, звичайно, звернутися до офтальмолога і вжити захисні заходи.

Частіше за все, вона зустрічається в офісних службовців. Причому, у жінок в 9 разів частіше, ніж у чоловіків! І звичайно - після 40-ка!

Розпізнати синдром сухого ока нескладно. Відчуття дискомфорту, сухості, стороннього тіла під повікамі, печіння, свербіж, світлобоязнь, почервоніння повік. Погіршується зір, підвищується чутливість до диму і працюючому кондиціонері.

Що ж провокує цю хворобу? У першу чергу, довга робота за комп'ютером. Електромагнітне випромінювання променевих трубок надзвичайно небезпечно. Так що виникнення захворювання - питання часу і стану здоров'я людини.

Контактні лінзи, кондиціонери, які сушать повітря в приміщенні. Розвиток недуги провокують і медичні препарати - які знижують артеріальний або очний тиск. Небезпечні для очей антидепресанти і транквілізатори.

Чим небезпечний синдром сухого ока? Він може стати причиною більш серйозних хвороб.

Справа в тому, що порушення слізної плівки завжди супроводжується пошкодженням поверхні рогівки. Якщо вчасно не зайнятися лікуванням, ерозія може перейти в виразку рогівки з незвотоною втратою зору.

Краще рішення проблеми - краплі-замінники сльози. Вони значно скорочують неприємні відчуття в очах. Добре, якщо штучна сльоза не містить консервантів: вона краще заспокоює очі і містить менше додаткових подразнюючих компонентів. Наприклад, препарат Віаль Сльоза відновлює фізіологічний склад людської сльози і не містить консерванту бензалконію хлориду. Тому Віаль Сльозу можна використовувати тривалий період, не побоюючись звикання.

Тим, хто тільки зіткнувся з цим захворюванням або хоче уникнути його розвитку, рекомендують дотримуватися кількох простих правил.

  • Свідомо намагайтеся частіше моргати, особливо коли читаєте або дивитеся телевізор.
  • Зніміть лінзи і працюйте в окулярах. Якщо ви сидите за монітором в лінзах, ймовірність розвитку синдрому сухого ока зростає в кілька разів!
  • Пийте по 8-10 склянок рідини в день. Включайте в свій раціон продукти, багаті вітамінами А і В2 - вони покращують живлення слизових оболонок і шкіри.

І не захоплюйтеся дієтами. Незбалансоване харчування або жорсткі дієти провокують розвиток синдрому "сухих очей" у жінок!

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!