Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Догляд за очима - Гімнастика для очей

Якщо Ви не в змозі домогтися ефекту руху, спробуйте зробити так. Витягніть вказівний палець. Він повинен "дивитися" вгору. А ваш ніс повинен його торкатися. Закрийте очі і повертайте голову вправо-вліво так, щоб ніс, проходячи повз пальця, торкався його. Не перестаючи повертати голову, відкрийте очі (тільки не зосереджувати свою увагу на пальці, дивіться удалину!). Ви повинні побачити що палець "рухається".

Ранковий комплекс

Для тих, кому вранці важко розкрити очі, цей комплекс буде справжнім порятунком. А якщо ви протягом дня зможете декілька разів зробити пальмінг (в обідню перерву - довше, через кожні 1-2 години хоча б 10-15 секунд) і "написати" що-небудь носом (в обідню перерву і на шляху з роботи), ви відчуєте, що з часом ваші очі перестануть втомлюватися так, як раніше. Можна зробити декілька вправ і на ніч. Особливо, якщо перед тим, як лягти спати, ви дивитеся телевізор, сидите за комп'ютером або читаєте.

Отже, повернемося знову до ранку.

  • Гарненько потягніться, перекотіться декілька разів з одного боку на інший. Не затримуйте при цьому дихання. Навпаки, дихайте глибоко і спокійно.
  • Декілька разів широко розкрийте очі і рот.
  • Міцно заплющіть (6 разів), зробіть 12 легких моргань.
  • Зробіть вправу "лист носом".
  • Зробіть вправу для брів (опис дивіться нижче).
  • Зробіть пальмінг.

Пальмінг повинен займати за часом близько 5 хвилин. Стільки ж часу повинна займати інша частина комплексу (6 попередніх вправ).

Вправа для брів

Вранці багатьом з нас хочеться сказати, як гоголівській Вій: "Підніміть мені повіки!". А з часом вони стають все важче і важче. Вправа для брів не лише допоможе вашим очам позбавитися цієї тяжкості, але і допоможе виглядати молодше.

Підніміть брови якомога вище, при цьому простерігайте за тим відчуттям, яке з'явиться у верхній частині вух. Ваше завдання - з часом відтворити це відчуття без підняття брів. Звичайно, зробити таку вправу відразу зможе не кожен. Можливо, що в перший раз підняв брови, ви не вловите ніяких особливих відчуттів. Не поспішайте, прислухайтеся до себе, і у вас все вийде.

Основний комплекс

Цей комплекс йога рекомендує для підтримання зору в хорошому стані. Як стверджують самі йоги, якщо робити його щодня вранці і ввечері, починаючи з молодості, можна зберегти хороший зір до глибокої старості і не користуватися окулярами.

Перед виконанням комплексу сядьте в зручну позу (добре, якщо ви зможете сісти на п'яти на гімнастичному килимку, але можна сісти і на стілець). Випряміть хребет. Постарайтеся розслабити всі м'язи (в тому числі і м'язи обличчя), крім тих, які підтримують сидяче положення тіла. Подивіться прямо перед собою в далечінь, якщо є вікно - подивіться туди, якщо ні - подивіться на стіну. Постарайтеся зосередити увагу на очах, але без зайвої напруги.

1 вправа

Глибоко і повільно вдихаючи (бажано, животом), подивіться у міжбрів'я, затримайте очі в цьому положенні на декілька секунд. Повільно видихаючи, поверніть очі в початкове положення і закрийте їх на декілька секунд. З часом, поступово (не раніше, ніж через 2-3 тижні), затримку у верхньому положенні можна збільшити (через півроку до декількох хвилин)

2 вправа

Глибоко вдихаючи, подивіться на кінчик носа. Зробіть затримку на декілька секунд і, видихаючи, поверніть очі в початкове положення. Закрийте очі на деякий час.

3 вправа

На вдиху повільно поверніть очі вправо ("до упора", але без сильнї напруги). Не затримуючись, на видиху, поверніть очі в початкове положення. Таким же чином поверніть очі вліво.

Для початку виконуйте один цикл, потім два (через два-три тижні), і, врешті-решт, виконуйте три цикли. Після виконання вправи закрийте очі на кілька секунд.

4 вправа

На вдиху подивіться у правий верхній кут (приблизно 45 ° від вертикалі) і, не затримуючись, поверніть очі в початкове положення. На наступному вдиху подивіться в нижній лівий кут і на видиху поверніть очі в початкове положення.

Для початку виконуйте один цикл, потім два (через два-три тижні), і, врешті-решт, виконуйте три цикли. Після виконання вправи закрийте очі на декілька секунд.

Повторити вправи, починаючи з лівого верхнього кута.

> 1 2 3 >© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!