Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Догляд за очима - Гімнастика для очей

5 вправа

Вдихаючи, опустити очі вниз і потім повільно повертати їх за годинниковою стрілкою, зупинившись в самій верхній точці (на 12-ти годинах). Не затримуючись, почати видих і продовжити поворот очей за годинниковою стрілкою вниз (до 6 годин). Для початку достатньо одного кола, поступово можна збільшити їх кількість до трьох (через два-три тижні). При цьому потрібно, не затримуючись після першого кола, відразу почати другий. Після виконання вправи, закрити очі на декілька секунд.

На завершення комплексу потрібно зробити пальмінг (3-5 хвилин)

Завершуючи розділ "Гімнастика для очей", хочеться зазначити, що для досягнення найкращого результату, потрібно стежити за своїм здоров'ям в цілому. На думку фахівців, гарний зір багато в чому залежить і від правильного харчування, а саме від наявності достатньої кількості вітамінів. Пам'ятайте, що найкорисніша - натуральна (а не штучна і не консервована) їжа, яка проходить мінімальну теплову обробку. Саме вона зберігає найбільшу кількість корисних речовин.


Якщо Ви бажаєте обговорити дану тему, заходьте на ФОРУМ ПРО ОЧІ


Джерело: www.excimerclinic.ru

> 1 2 3 >© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!