Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Догляд за очима
Згідно з науковими даними, близько 80% інформації ми отримуємо за допомогою зору. Але що ми про нього знаємо? Чи правильно ми ведемо себе зі своїми очима? Але ж від цього безпосередньо залежить якість нашого життя - не тільки в майбутньому, але і вже зараз. Сьогодні ми розповімо, які чинники впливають на зір, і як його зберегти максимально довго.
Для збереження нормального зору дуже важливо правильне і достатнє освітлення. Природна освітленість приміщення поліпшується, якщо стеля, стіни і інші відображаючі поверхні пофарбовані у світлі, переважно жовто-зелені тони. Світлі штори на вікнах допомагають усувати сліпучу дію прямих сонячних променів.
Гарний зір в будь-якому віці значно покращує якість життя. У силах кожної людини докласти невеликі зусилля, щоб зберегти здоров'я очей. Для цього потрібно завести декілька корисних звичок.
Всю зовнішню красу світу ми сприймаємо очима. Зберегти здоров'я очей на все життя зовсім не складно. Просто необхідно дотримуватись деяких порад.
Більшість дітей приходить до школи з гарним зором, проте згодом їхній зір погіршується. Коли школярі гризуть граніт науки, то страждають в першу чергу не зуби, а очі: учні багато пишуть і читають. Через надмірне навантаження на зорову систему виникає короткозорість. Цього можна уникнути, дотримуючись правил профілактики зору дитини.
Комп'ютер - це важливий інструмент роботи, але нажаль він часто стає причиною погіршення зору. Очі дивляться прямо на джерело світла, відстань до нього обмежена, моргаємо рідко, а наше тіло значний час знаходиться в нерухомому положенні.
Правильний раціон харчування відіграє важливу роль у профілактиці та лікуванні багатьох захворювань очей. Зорова система одна з найбільш складних в організмі людини, при цьому вона споживає більше 25% поживних речовин з їжі.
Ви вагітні і чекаєте малюка? Це чудово! У вас поганий зір? Є про що задуматися перед пологами ... Багатьох матусь, які можуть поскаржитися на поганий зір цікавить одне питання - чи варто народжувати самій? Однозначно відповісти складно, необхідно врахувати декілька факторів, серед яких і загальний стан, стан сітківки і очного дна, вік майбутньої мами, а також ускладнення, які виникли у неї під час вагітності. Однак, якщо зауважити на всі ці фактори, передбачити те, як пройдуть ваші пологи практично неможливо.
Не можна розглядати текст зблизька. Під час читання, письма, вишивання або іншої роботи потрібно розташовувати предмет на відстані 30-35см від ока. Важливо стежити за освітленням. Занадто яскраве освітлення надмірно подразнює рецептори ока, а це шкодить зору. Погано впливають на очі промені сонячного світла.
Які вітаміни найбільше потрібні для покращення зору? Нашим очам найбільше потрібні жиророзчинні (А, Е, D) і водорозчинні (С і групи В) вітаміни.
Вправи і релаксація для очей, які будуть наведені нижче (це і йогівські комплекс і вправи У. Г. Бейтса і М. Д. Корбет), досить прості і не забирають багато часу. Але ... все геніальне просто і складно водночас. Тому спочатку постарайтеся уважно прочитати описання вправи.
12

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!