Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Алергічний кон'юнктивіт

Алергічний кон'юнктивіт - причини та лікування. Очні краплі від алергії


Якщо говорити про процес, який відбувається в організмі, то алергічний кон'юнктивіт це нетипова реакція слизової оболонки очей запального характеру на дію тих чи інших подразників, які у більшості людей подібної реакції не викликають.


Алергічний кон'юнктивіт часто виникає поряд з алергічним дерматитом і бронхіальною астмою. Проявляється він такими симптомами як свербіж і печіння слизової внутрішніх поверхонь повік, з'являється світлобоязнь, набряк, сльозотеча.


Найчастіше алергічний кон'юнктивіт складно діагностувати у пацієнтів з млявим перебігом хвороби і, відповідно, зі слабко вираженими симптомами.


Сезонний алергічний кон'юнктивіт найчастіше є реакцією організму на пилок квітів і трав, цвітіння дерев. Тоді як цілорічний алергічний кон'юнктивіт - це наслідок дії різної побутової хімії, парфумерії, ліків, носіння контактних лінз, пилу, а також шерсті домашніх тварин.


Як усунути алергічний кон'юнктивіт?


Після діагностування захворювання за допомогою шкірних аллергопроб, або лабораторними методами, призначають лікування, ефективність якого залежить від точності виявлення алергену або групи алергенів.


Лікування алергічного кон'юнктивіту, як і будь-якої іншої алергії, базується на трьох принципах: це усунення елемента, що спричинив алергічну реакцію - алергену, імунотерапія, і усунення симптомів за допомогою лікарських засобів.


Незалежно від причини, що викликала кон'юнктивіт, лікарська терапія протиалергічого місцевого характеру, застосовується для того, щоб усунути неприємні відчуття - набряк, світлобоязнь, невпинний зуд повік.


Основними препаратами при терапевтичному лікуванні, є очні краплі від алергії, і зокрема, від алергічного кон'юнктивіту.


Очні краплі від алергії існують двох типів, це стабілізатори мембран тучних клітин і краплі антигістамінного дії.


Крім того, в арсеналі лікарської терапії є такі дієві препарати як глюкокортикостероїди. Саме вони найчастіше входять до складу очних крапель від алергії, як протизапальний компонент.


Однак, глюкокортікостіроіди застосовують виключно за приписом лікаря.


У тому випадку, якщо запалення кон'юнктиви триває більше 5-ти днів, як правило, захворювання ускладнюється патогенними мікроорганізмами. При такому перебігу хвороби, доцільно застосування антибіотикі місцевої дії. Так, деякі очні краплі від алергії вже містять антибактеріальний компонент у своєму складі.


Якщо Ви бажаєте обговорити дану тему, заходьте на ФОРУМ ПРО ОЧІ

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!