Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Почервоніння очей при різних станах

Причина

Малюнок

Характер почервоніння

Зір

Виділення з очей

Зінниці

Рогівка

Кон'юнктивіт

Повнокрів'я, дифузне розширення судин кон'юнктиви, її почервоніння, яке найбільш виражене на периферії

Змін не має, можливе зниження госторти зору, спричинене виділеннямии

Водянисті, слизові або слизовогніні

Інтактні

Прозора

Травма рогівки або її запалення

Повнокрів'я війкового тіла: розширення судин у вигляді променистості або або червонувато-фіолетового «паска» навколо лімба. Для цих трьох захворювань повнокрів'я війкового тіла є характерною ознакою, але може бути відсутнім, при цьому може відзначатися дифузна гіперемія ока. Серед інших симптомів можна відзначити біль, зниження гостроти зору, анізокорія і помутніння рогівки

Знижений

Водянисті або гнійні

Змінюються, коли одночасно виникає ірит

Можливі зміни залежить від причин захворювання

Гострый ірит

Снижено

Отрут-ствуют

Можіть бути звужені, а з часом може з'явитися нерівність контурів

Прозора або трохи помутнівша

Гострая глаукома

Знижений

Відсутні

Розширені, фіксовані

Мутніє у вигляді матових плям

Субкон'юнктивальний крововилив

Крововилив має вигляд гомогенного почервоніння на частині з чіткими кордонами, який протягом декількох днів блідне, набуваючи жовтого забарвлення, а потім зникає

Не порушений

Відсутній

Інтактні

Прозора

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!