Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Будова ока
Будова ока

Повіки - напівкруглі заслінки, складають передню стінку орбіти; в зімкнутому стані вони повністю ізолюють очі від навколишнього середовища. Функція: захисна.

Після досягнення зрілості очні яблука дорослої людини становлять приблизно 0,9 дюймів (24 мм) в діаметрі і трохи сплюснуті як спереду, так і ззаду. Шари сітківки кожного ока унікальні. Зовнішній волокнистий шар, що вкриває і захищає очні яблука, складається з рогової оболонки ока та склер.
Орган зору включає: • очне яблуко; • захисний апарат (очну ямку, повіки); • придатки очей (слізний і м'язовий апарати); • провідні нервові шляхи і центри зору. Очне яблуко має кулясту форму, розташоване в очниці.
Рогівка, або рогова оболонка, - опукла попереду і впукла ззаду, прозора, безсосудна платівка очного яблука, що є безпосереднім продовженням склери.
Склера - задня частина фіброзної оболонки білястого кольору. Вона непрозора, оскільки складається з безладно розташованих колагенових волокон.
Сітківка - внутрішня оболонка очного яблука, прилегла до судинної оболонки на всьому її протязі аж до зіниці.
Кришталик разом з рогівкою, водянистою вологою і склоподібним тілом складають оптичну (заломлюючу) систему ока.
Процеси зорового сприйняття, що протікають в оці, є невід'ємною частиною діяльності мозку. Світлові промені від розглянутих предметів, проходячи через рогівку, водянисту вологу передньої камери, зіницю, задню камеру, кришталик, склоподібне тіло, потрапляють на сітківку, викликаючи збудження її нервових елементів.
Склоподібне тіло прозоре, безбарвне, еластичне, желеподібне. Розташовується позаду кришталика. Склад: близько 98% - вода, і 2% припадає на білки (білки - вітрозін і муцин - забезпечують в'язкість), мінеральні солі, глюкозу, вітамін С, гіалуронову кислоту, яка пов'язана з мукопротеїдами і підтримує тургор очей.
Очна ямка, або орбіта, - парне поглиблення в черепі, де розташоване очне яблуко з його допоміжним апаратом (судини, нерви, м'язи, клітковина, фасції, слізні залози, сполучна оболонка і частина сльозопровідних шляхів).
Окорухові м'язи відносяться до допоміжних органів очей. Коли всі м'язи знаходяться в рівномірній напрузі, при погляді вдалину зіниця дивиться прямо вперед і лінії зору обох очей знаходяться паралельно один одному.
Відділи слізного апарату очей: • слізнопродукуючий (слізна залоза, додаткові залози); • слізновідвідний, або слізнопровідний шляхи.
12

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!