Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Віаль

Віаль® Лайт и Віаль® - це очні краплі, які мають судинозвужувальну дію, внаслідок якої зменшується почервоніння ока, викликане початком запального процесу і збільшенням кровоносних судин (капілярів) у діаметрі. Завдяки тому, що очні краплі Віаль® Лайт и Віаль® зменшують розмір судин, зникають симптоми запального процесу очей: почервоніння, відчуття печіння, рясна сльозотеча, почуття дискомфорту / піску і різі в очах.


До появи усіх цих симптомів у Вас можуть призводити наступні причини:


  • тривала робота за комп'ютером або з друкованими документами;
  • багатогодинні перегляди телепередач;
  • дія хлорованої води, тютюнового диму, пилу, пилку квітучих рослин, яскравого білого світла, кондиціонерів;
  • подразнююча дія деяких косметичних засобів на очі;
  • носіння контактних лінз (тертя при неправильно підібраному розмірі, алергічні реакції на матеріал лінз);
  • алергічні реакції очей.

Під впливом будь-якої з цих причин відбувається розширення кровоносних судин склер, що і призводить до їх почервоніння, набряку та появи інших симптомів.


Очні краплі Віаль® Лайт и Віаль® мають протинабрякову і протиалергічну дію.


Основною перевагою очних крапель Віаль® Лайт и Віаль® є практична відсутність побічних ефектів і висока концентрація діючої речовини у вогнищі запалення (безпосередньо в оці).


Дія очних крапель Віаль® Лайт и Віаль® помітна вже за кілька хвилин після закапування і зберігається протягом декількох годин.


Важливо пам'ятати


Якщо протягом 48 годин ознаки почервоніння та запалення очей не зникають, слід припинити застосування препарату, бо швидше за все, запальний процес має інфекційну природу, і застосування судинозвужувальних крапель буде тільки тимчасово знімати симптоми і «розмивати» картину захворювання, а це може завадити постановці правильного діагнозу й призвести до розвитку ускладнень.


Тому!


Якщо протягом двох діб поспіль ознаки почервоніння очей зберігаються, слід негайно звернутися до лікаря офтальмолога.


Краплі Віаль® Лайт и Віаль® випускаються в стерильному герметично запаяному поліетиленовому флаконі-крапельниці, тобто для закапування крапель не потрібно користуватись піпеткою. Для відкриття флакона необхідно загвинтити до упору кришку, при цьому шип на її внутрішньому боці повинен проштиркнути крапельницю і утворити отвори з невеликим, але достатнім для формування краплі діаметром. Не слід розрізати флакон або механічно розширювати отвір крапельниці, щоб не призвести до передозування препарату. Перед застосуванням крапель Віаль ® Лайт (Віаль ®) контактні лінзи знімають, тому що при безпосередньому контакті препарату з поверхнею лінз може зменшуватись їх прозорість.


Дорослим і дітям віком понад 6 років призначають препарат Віаль ® Лайт (Віаль ®) по 1-2 краплі в око не більше 3 разів на добу. Застосування крапель дітям віком від 2 до 6 років можливо, наприклад, при лікуванні алергічного кон'юнктивіту, але це має бути попередньо погоджено з лікарем.


Очні краплі Віаль® Лайт и Віаль® є без рецептурним лікарським засобом, тому пацієнт може самостійно приймати рішення про їх застосування.


Виробником крапель Віаль® Лайт и Віаль® є ПАТ Фармак - провідна українська фармацевтична компанія, яка має великий досвід з випуску лікарських засобів, які відповідають міжнародним вимогам.

Ефективність препарату підтверджена в Україні результатами клінічних випробувань, які проводили фахівці Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова.

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!