Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Довідник захворювань очей - Захворювання кон'юнктиви


Дискомфорт, сухість і печіння в очах, періодично виникають сльозотечі та почервоніння очей - коли подібні симптоми не пов'язані з інфекційно-запальними захворюваннями очей, мова скоріше за все йде про рогівково-кон'юнктивальний ксероз, відомому як синдром сухого ока (скорочено ССО).
Кон'юнктива найбільш часто реагує у вигляді кон'юнктивітів при дитячих інфекційних хворобах. Крім того, можуть бути явища незапального набряку сполучної оболонки, дистрофії та інші її зміни, зумовлені гіпертонічною хворобою, серцево-судинними захворюваннями, патологією паренхіматозних органів, колагеновими, діабетом, хворобами крові, авітамінозом і ін
Аденовірусний кон'юнктивіт - гострозаразне інфекційне захворювання слизової оболонки очей. Основними найбільш частими збудниками аденовірусного кон'юнктивіту є аденовіруси 3, 4, 6, 7, 7a, 10, 11.

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!