Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Довідник захворювань очей - Захворювання склери


Склерит - це запальне захворювання склери. В половині випадків склерит пов'язаний з яким-небудь системним (загальним) запальним захворюванням, таким як ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, хвороба Бехтерева і т.п. Склерит може бути першим проявом системного захворювання і послужити його виявленню. Дуже рідко склерит пов'язаний з інфекцією

Синдром блакитних склер - вроджена аномалія кольору склери. Основні ознаки синдрому: двостороннє блакитне забарвлення склер, підвищена ламкість кісток скелета і приглухуватість. Блакитний колір склер залежить в основному від можливого їх стоншування, підвищеної прозорості і просвічування синюватою судинної оболонки ока.

Запальні захворювання склери: епісклерити. Серед запальних захворювань склери розрізняють епісклерити і склеріти. Епісклеріти відрізняються від склерітов глибиною ураження і важкістю перебігу (при епісклериті у процес втягуються переважно поверхневі шари склери).

Передній склерит зазвичай двосторонній, початок його повільне або підгострий. На склері між лімбо - екватором очей - з'являються обмежена припухлість і гіперемія з блакитним відтінком, при пальпації ця область різко болюча. У важких випадках запальні вогнища охоплюють всю перикорнеальну область (кільцеподібний склерит).

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!