Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Довідник захворювань очей - Захворювання сітківки


Відшарування сітківки відбувається, коли сітківка відходить від судинної оболонки. Оскільки без лікування вона може викликати сліпоту, відшарування сітківки в офтальмології розглядається як екстренний стан, який вимагає негайного хірургічного втручання. Найчастіше відшарування сітківки відбувається у людей середнього та похилого віку, але може статися у новонародженого і у старезного діда.
Початкова стадія діабетичної ретинопатії (ДР) називається непроліферативною. Стінки артерій стають крихкими, проникними.
Ангіопатія (в перекладі з давньогрецької означає хвороба, страждання) - пошкодження кровоносних судин і капілярів різних розмірів, викликане порушенням нервовї регуляції. Найчастіше викликається спазмами і парезами судин.
Дистрофія сітківки - це процес пошкодження, зміни тканин сітківки, що виникають внаслідок порушення їх харчування та обміну речовин. Тканина перестає нормально виконувати свої функції.
Причина макулодистрофії - порушення живлення нервових клітин в жовтій плямі сітківки. Це пов'язано, перш за все, зі склерозом судин і артеріосклеротичними змінами, а також порушенням кровообігу в капілярах сітківки в області жовтої плями.

Ревматичний ретиніт являє собою ураження судин сітківки (і нерідко хоріоїдит ) у хворого ревматизмом.

Процес в сітківці протікає по типу ексудативного ретиніту , слідом за поразкою глибоких шарів сітківки руйнується шар пігментного епітелію і уражається хоріоідея . При придбаному токсоплазменному ретиніті можливі вогнища проліферації на очному дні . Часто процес двосторонній симетричний , іноді дисемінований . Зворотний розвиток процесу на очному дні тривалий і при сприятливому результаті закінчується рубцюванням через кілька місяців. Рубці зазвичай грубі , оточені значним відкладенням пігменту. Є схильність до рецидивів (навіть через кілька років).

Метастатичний ретиніт - ізольоване запалення сітківки , що супроводжується помутнінням склоподібного тіла.

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!