Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Довідник захворювань очей - Захворювання повік


Ячмінь - це гостре гнійне запалення волосяного мішечка або сальної залози краю повіки, аналогічне фурункули шкіри. Буває, що виникає декілька ячменів, а іноді вони зливаються в один.
Блефаритом називається запалення краю повік. Основним збудником є ​​Staphylococcus aureus або кліщі роду Demodex, у дітей - також Staphylococcus epidermidis.
Птоз верхньої повіки (від грец. ptosis - падіння) - це опущення верхньої повіки нижче верхнього краю райдужної оболонки більш ніж на 2 мм (в ідеалі край верхньої повіки приблизно на 1,5 мм закриває радужку), або нижче іншого століття, при порівнянні обох очей.
Розвитку набряку століття сприяють висока розтяжність шкіри, надзвичайно пухка структура підшкірної жирової клітковини, її здатність накопичувати рідину, багате кровопостачання століття.
У народі халязіон називають «вузликом» або «градини», описуючи таким чином його зовнішній прояв. Халязіон - це невелике ущільнення на столітті округлої форми з досить чіткими кордонами і безболісне при торканні.
Блефароспазм - ізольоване симетричне скорочення кругових м'язів ока. Розрізняють клонічний і тонічний блефароспазм.
Епікантус - вертикальна складка шкіри напівмісячної форми, що прикриває внутрішній кут очної щілини.
Трихіаз - придбане стан, що характеризується неправильним ростом вій. Може бути локальним і поширеним.
Лагофтальм (від грец. lagos - заєць і ophthalmos - око) - офтальмологічне захворювання, неповне закриття ока (повіки не змикаються, нерідко виникає запалення рогівки) при паралічі лицьового нерва, вродженій короткості повіки, їх рубцевому вивороті та ін.

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!