Краплі Віаль
зменшують
почервоніння
очей, печіння,
подразнення,
свербіж,
сльозотечу
детальніше
Віаль Сльоза
для зволоження
слизової ока
детальніше
menu
Довідник захворювань очей
Кріптофтальм, колобома повіки, анкілоблефарон, птоз верхньої повіки, синдром Гуна, заворот повіки, блефарит, тріхіаз, набряк повіки, пресептальний целюліт, абсцес повіки, ячмінь, лагофтальм, блефароспазм, халязіон.
Кон'юнктивіт, трахома, синдром сухого ока, пінгвекула, птерігіум.
Епісклерит, склерит, склерокератит.
Аномалії розвитку склери, кератоконус, дистрофія рогівки, мегалокорнеа
Захворювання кришталика: аномалії розвитку кришталика, катаракта, афакія.
Захворювання склистого тіла: помутніння склоподібного тіла Myodesopsia, відшарування склистого тіла
Полікорія, анірідія, іридоцикліт.
Ретиніт, дистрофія сітківки, відшарування сітківки, ретинопатія, діабетична ретинопатія, ангіопатія сітківки.
Неврит, запалення зорового нерва, токсичні ураження зорового нерва, нейропатія, атрофія зорового нерва.
Глаукома
Офтальмоплегія, косоокість, ністагм.
12

© ПАТ «Фармак»

Промо-сайт лікарських засобів ВІАЛЬ®, ВІАЛЬ® ЛАЙТ та засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА.

Перед застосуванням лікарських засобів чи засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока слід обов’язково ознайомитись з інструкцією та необхідно проконсультуватись з лікарем.

Р.П. МОЗ України № UA/4228/01/01 від 26.10.2015. Препарат ВІАЛЬ®, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/10447/01/01 від 06.03.2015. Препарат ВІАЛЬ® ЛАЙТ, діюча речовина – тетрагідрозоліну гідрохлорид. Краплі очні 0,05%, розчин по 10 мл у флаконі.

Р.П. МОЗ України № UA/13862/2014 від 12.02.2015. Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока ВІАЛЬ® СЛЬОЗА. Склад: Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій. По 10 мл у флаконі.

Виробник ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе 63, Київ, 04080, Україна, тел.: +38 044 496 87 87, e-mail: info@farmak.ua

Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!