Віаль турбується про Ваші очі

ПРЕПАРАти ДЛЯ очей

Почервоніння очей

Почервоніння ока виникає через розширення судин поверхні ока. Такий стан виникає через недостатнє надходження кисню до рогівки. Само по собі почервоніння ока не викликає занепокоєння, але потрібно пам’ятати, що цей стан може свідчити про серйозні захворювання.

Найпоширенішою причиною почервоніння очей, з якою майже кожен стикається в побуті, є втома очей. Втома очей може бути викликана недосипанням, надмірною роботою за комп’ютером або з дрібним текстом, роботою допізна. В цьому випадку почервоніння, як правило проходить саме після відпочинку та застосування судинозвужувальних крапель. При кон’юнктивіті відбувається набряк слизової, крім почервоніння виникає сльозотеча, свербіж, відчуття різі.

Ще однією частою причиною почервоніння очей є кон’юнктивіт – інфекційний або алергічний. Збудником інфекційного кон’юнктивіту в 80% випадків є віруси. Інфекційний кон’юнктивіт заразний і поширюється контактним шляхом через брудні руки і предмети гігієни. При кон’юнктивіті відбувається набряк слизової, крім почервоніння виникає сльозотеча, свербіж, печіння. Алергічний (неінфекційний) кон’юнктивіт виникає в результаті потрапляння в око алергенів.

Почервоніння очей виникає також при синдромі сухого ока. Це стан, при якому, виробляється недостатня кількість слізної рідини. Виявляється синдром сухого ока відчуттям сухості, почервонінням, печіння, болем.

Почервоніння очей можуть викликати контактні лінзи. Особливо у тих, хто тільки почав їх носити.

Вітер, прямі сонячні промені, пил, кондиціонер, погане освітлення – всі ці зовнішні чинники також можуть викликати почервоніння очей.

Також слід пам’ятати, що існує ряд захворювань, при яких виникає почервоніння очей: виразка рогівки, увеїт, глаукома та інші.

Не залежно від причини почервоніння очей варто звернутися до лікаря офтальмолога. І пам’ятайте про прості правила, які захистять ваші очі: дотримуйтесь правил гієни, давайте очам відпочинок, уникайте зовнішніх подразників.

ВІАЛЬ® при почервоніння очей

Віаль®1 і Віаль® Лайт2. До складу очних крапель входить Тетризолін, який при зовнішньому застосуванні стимулює альфа-адренорецептори симпатичної нервової системи, що викликає звуження судин із зменшенням набряку тканин. Віаль® и Віаль® Лайт зменшують почервоніння, печіння, подразнення, свербіж, болючість і сльозотечу.

Віаль® Сльоза3 — офтальмологічний засіб для зволоження слизової оболонки ока, який використовують для попередження і усунення симптомів при сухості і втомі очей, яка винкає під впливом різних факторів, і захисту від подальшого подразнення. При руйнуванні слизової оболонки ока і виникає відчуття сухості, печіння, втоми, напруги, різі в очах і їх підвищена чутливість. Щоб запобігти розвитку сухості і роздратування очей, необхідні постійні промивання і змазування слизової оболонки ока.

1 Інструкція з медичного використання лікарського засобу «Віаль®».

2 Інструкція з медичного використання лікарського засобу «Віаль® Лайт».

3 Інструкція з медичного використання засобу офтальмологічного «Віаль® Сльоза».

симптоми і рішення

Печіння в очах

детальніше

Почервоніння очей

детальніше

Сльозотеча очей

детальніше

Втома очей

детальніше

Сухість в очах

детальніше

Пісок в очах

детальніше
>

самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я