Віаль турбується про Ваші очі

ПРЕПАРАти ДЛЯ очей

Сухість в очах

Сухість очей часто є проявом синдрому сухих очей.

Синдром сухого ока – така ж хвороба цивілізації, як алергія. Тільки впоратися з нею при володінні потрібною інформацією набагато простіше. Якщо, звичайно, звернутися до офтальмолога і вжити захисні заходи.

Частіше за все, вона зустрічається в офісних службовців. Причому, у жінок в 9 разів частіше, ніж у чоловіків! І звичайно – після 40-ка!

Розпізнати синдром сухого ока нескладно. Відчуття дискомфорту, сухості, стороннього тіла під повікамі, печіння, свербіж, світлобоязнь, почервоніння повік. Погіршується зір, підвищується чутливість до диму і працюючому кондиціонері.

Що ж провокує цю хворобу? У першу чергу, довга робота за комп’ютером. Електромагнітне випромінювання променевих трубок надзвичайно небезпечно. Так що виникнення захворювання – питання часу і стану здоров’я людини.

Контактні лінзи, кондиціонери, які сушать повітря в приміщенні. Розвиток недуги провокують і медичні препарати – які знижують артеріальний або очний тиск. Небезпечні для очей антидепресанти і транквілізатори.

Чим небезпечний синдром сухого ока? Він може стати причиною більш серйозних хвороб.

Справа в тому, що порушення слізної плівки завжди супроводжується пошкодженням поверхні рогівки. Якщо вчасно не зайнятися лікуванням, ерозія може перейти в виразку рогівки з незвотоною втратою зору.

Краще рішення проблеми – краплі-замінники сльози. Вони значно скорочують неприємні відчуття в очах. Добре, якщо штучна сльоза не містить консервантів: вона краще заспокоює очі і містить менше додаткових подразнюючих компонентів.

Тим, хто тільки зіткнувся з цим захворюванням або хоче уникнути його розвитку, рекомендують дотримуватися кількох простих правил.

  • Свідомо намагайтеся частіше моргати, особливо коли читаєте або дивитеся телевізор.
  • Зніміть лінзи і працюйте в окулярах. Якщо ви сидите за монітором в лінзах, ймовірність розвитку синдрому сухого ока зростає в кілька разів!
  • Пийте по 8-10 склянок рідини в день. Включайте в свій раціон продукти, багаті вітамінами А і В2 – вони покращують живлення слизових оболонок і шкіри.
І не захоплюйтеся дієтами. Незбалансоване харчування або жорсткі дієти провокують розвиток синдрому “сухих очей” у жінок!

ВІАЛЬ® Сльоза при синдромі сухих очей

Віаль® Сльоза3 — офтальмологічний засіб для зволоження слизової оболонки ока, який використовують для попередження і усунення симптомів при сухості і втомі очей, яка винкає під впливом різних факторів, і захисту від подальшого подразнення. При руйнуванні слизової оболонки ока і виникає відчуття сухості, печіння, втоми, напруги, різі в очах і їх підвищена чутливість. Щоб запобігти розвитку сухості і роздратування очей, необхідні постійні промивання і змазування слизової оболонки ока.

3 Інструкція з медичного використання засобу офтальмологічного «Віаль® Сльоза».

симптоми і рішення

Печіння в очах

детальніше

Почервоніння очей

детальніше

Сльозотеча очей

детальніше

Втома очей

детальніше

Сухість в очах

детальніше

Пісок в очах

детальніше
>

самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я