Віаль турбується про Ваші очі

ПРЕПАРАти ДЛЯ очей

Питання та відповіді

Через скільки хвилин починається дія крапель Віаль®?

Ефект, який надають краплі очні Віаль® Лайт і Віаль® проявляється вже через кілька хвилин після закапування і зберігається протягом декількох годин.

Як правильно відкривати флакон з краплями Віаль®?

Краплі Віаль® Лайт и Віаль® випускаються в стерильному герметично запаяному поліетиленовому флаконі-крапельниці, тобто для закапування крапель не потрібно користуватись піпеткою. Для відкриття флакона необхідно загвинтити до упору кришку, при цьому шип на її внутрішньому боці повинен проштиркнути крапельницю і утворити отвори з невеликим, але достатнім для формування краплі діаметром. Не слід розрізати флакон або механічно розширювати отвір крапельниці, щоб не призвести до передозування препарату.

В чому відмінність очних крапель Віаль® і Віаль Лайт®?

Концентрація активного компонента - тетризоліну гідрохлориду - в краплях Віаль® і Виаль Лайт® однакова. Відмінність - склад допоміжних речовин. У краплях Віаль - фосфатна буферна система, в краплях Віаль Лайт - боратного буферна система. Різний склад допоміжних речовин обумовлює більш «м'яку» дію крапель Віаль® Лайт. У момент застосуванні крапель Віаль® Лайт відсутнє почуття дискомфорту і печіння.

Чи потрібно знімати контактні лінзи перед використанням крапель Віаль® і Віаль® Лайт?

Перед застосовуванням крапель очні Віаль® і Віаль® Лайт контактні лінзи слід зняти для виключення зменшення їх прозорості при безпосередньому контакті препарату з поверхнею лінз.

Чи потрібно знімати контактні лінзи перед використанням крапель Віаль® Слоза?

Перед застосуванням крапель Віаль® Сльоза контактні лінзи знімати не потрібно. Краплі можна капати на контактні лінзи.

симптоми і рішення

Печіння в очах

детальніше

Почервоніння очей

детальніше

Сльозотеча очей

детальніше

Втома очей

детальніше

Сухість в очах

детальніше

Пісок в очах

детальніше
>

самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я